Poprzedni temat «» Następny temat
Debata Mi?dzysezonowa
Autor Wiadomość
albolabris 

ubi.com: albolabris

Wysłany: 2012-03-18, 12:41   Debata Mi?dzysezonowa

Nowy sezon HoW wystartuje z dniem 1 czerwca 2012 lub po zako?czeniu turnieju Arena 4 je?li ten si? nieco przeci?gnie.
Nie przewiduj? fina?ów poniewa? poprzednie zako?czy?y si? fars?.
Dotychczasowi Junior Admini nie pe?ni? ju? swoich funkcji. Je?li kto? mia?by ochot? w czym? pomóc to zapraszam i prosz? zg?aszac to w tym temacie.
Je?eli kto? ma jeszcze inne uwagi co do kolejnego sezonu to ?mia?o pisac.

Banshee 

ubi.com: Banshee_PL

Wysłany: 2012-03-30, 21:42   

Wyglada na to ze sezon ten bedzie krotki...ale jestem pewien, ze szanowne grono dopisze :-)

Jak ja to widze?

- mniej turniejow - 1-2 max - powinny byc sprawdzianami umiejetnosci i dobrze zorganizowane...
- trzymanie sie terminow w turniejach...
- wczesniejsze planowanie finalow sezonu...
- dodanie HTRA lub innych popularnych aren / map (HRTA odbiega moim zdaniem od naszej...ale zawsze to odmiana)
- ja bym chetnie zoorganizowal turniej miedzynarodowy na arenach - nasza vs HRTA - o ile by chetni sie znalezli (trzeba to wczesniej ze 2-3 miechy przygotowac)

albolabris 

ubi.com: albolabris

Wysłany: 2012-03-31, 12:32   

Pocz?wczy od 1 sezonu ka?dy kolejny start przesuwa si? mniej wi?cej o 2 misi?ce. By? ju? start w lutym, potem w kwietniu, teraz b?dzie w czerwcu a kolejny w sierpniu. Tak czy siak wychodzi 14 miesi?cy wi?c to nie problem jest my?le.

Odno?nie reszty:

- no jesli uda si? i 2 turnieje to b?dzie sukces:)
- fina?y by?y zaplanowane i rozpisane; nie by?y tylko zagrane i dopilnowane przez prowadz?cego
- dodanie jakichkolwiek map to ?aden problem; prosz? tylko o link do pliku ( najlepiej na speedyshare ); HRTA jest w miar?, nigdy jednak nie przepada?em za Duel Mapami z HC - te ju? znacz?co odstaj? na moje oko chocia? dodac je tez mo?na, w?tpie aby kto? gra? jednak
- turniej aren z ruskimi to jest my?l ale z góry mówi?, ?e nie b?dzie to proste; moja poprzednia przygoda z próbami za?atwienia czegokolwiek z rosjanami nie sko?czy?a si? dobrze; ma?o komu chce si? nawet sk?onic ku angielskiemu... korzystaj? z tego poronionego ICQ gdzie bez zaproszenia nawet nie pogadasz z kim?, szczerze to mia?em problem z uzyskaniem odpowiedzi na jakiekolwiek zapytania nawet na forum czy wysy?aj?c PW na maile; ja ni w z?b ich j?zyka wi?c kto? kto chocia? cokolwiek czai musia?by pomóc

Odpowiedz do tematu