Poprzedni temat «» Następny temat
Heroes 6 multiplayer
Autor Wiadomość
Mantykor 

ubi.com: Dav7id

Wysłany: 2012-04-10, 22:14   Heroes 6 multiplayer

Na pocz?tek: Witam ponownie :) Dawno mnie tu nie by?o, ró?ne pr?dy mnie porwa?y ale wracam jako ?e my?l? ?e znajd? troch? czasu i na heroesa jak chodzi o turniej na Arenie.

Widz? ?e zdania na temat multiplayeru w H6 nie s? zbyt pozytywne. Szczerze mówi?c - w ogóle mnie to nie dziwi. Mi osobi?cie ta gra nie przypad?a do gustu jak ju? pisa?em niejednokrotnie z tego powodu i? jest to mocno okrojone H5 z lepsz? grafik?.

Jakbym chcia? sobie popatrze? na ?adne obrazki to bym w??czy? sobie jaki? film :P

Co do samego multiplayer to moim zdaniem jest bardzo uproszczony co mi si? ?rednio podoba. Dlaczego ?rednio? Bo zawsze te pojedyncze zmiany i uproszczenia przynosz? jak?? ?wie?o?? i pozwalaj? od nowa poznawa? niektóre elementy gry. Poza tym bardzo fajnie to wypada jak chcesz gra? w Hot Seat z kilkoma kumplami - gra jest wtedy prostsza i szybsza.

Niestety wiem ?e po jakim? czasie nawet i to si? znudzi i pewnie st?d te negatywne opinie. Ale chcia?bym si? dowiedzie? które dok?adnie elementy uwa?acie za z?e i dlaczego. Domy?lam si? no ale chcia?bym by? na bie??co z informacjami o H6.

albolabris 

ubi.com: albolabris

Wysłany: 2012-04-11, 09:13   

Schematyczne i dramatycznie niezbalansowane drzewo umiej?tno?ci, które powoduje, ?e ka?dy buduje niemal identycznego boha. Brak symultanicznych tur.
To takie 2 podstawowe ale jest tego du?o wi?cej...

Qlczas 

ubi.com: Qlczas

Wysłany: 2012-04-11, 12:41   

Mantykor 

ubi.com: Dav7id

Wysłany: 2012-04-12, 13:58   

My?la?em ?e skoro tyle gadali o nich i podniecali si? tymi swoimi drzewkami umiej?tno?ci to chocia? zrobili je porz?dnie.

Brak symultanicznych tur... có? widz? teraz ?e za wszelk? cen? chcieli "zdegradowa?" now? cz??? do poziomu trójki :P

Qlczas 

Wysłany: 2012-04-18, 14:48   

macie http://polygamia.pl/Polyg...s_6__czyli.html

do poczytania ;]

Fleszu 

ubi.com: Dr_Watson

Wysłany: 2012-10-29, 15:52   

albolabris napisał/a:
Schematyczne i dramatycznie niezbalansowane drzewo umiej?tno?ci, które powoduje, ?e ka?dy buduje niemal identycznego boha. Brak symultanicznych tur.
To takie 2 podstawowe ale jest tego du?o wi?cej...

Brak symultanicznych tur to rozumiem ale to pierwsze? Gra?e? w ogól? w t? gr?? Identycznego boha? Zagra?em troch? gier i zapewniam Ci? zawsze bulid przeciwników by? inny. Je?li chodzi o drzewko umiej?tno??i to najlepsza rzecz jak? zrobili bo pozbawia gr? w tym aspekcie losowo?ci i unika niezbalansowania jakie by?o w H5 w tej kwestii.

Qlczas 

Wysłany: 2013-02-21, 13:11   

Czy kto? gra? wi?cej w Heroes VI? mam wersj? "gold" - widnieje przy niej numerek 1.7
W ko?cu s? jakie? ekrany miast i bugów chyba troch? mniej.

Jak wygl?da ten rozwój? Zawsze wszyscy robi? ten sam build? W co w ogóle warto pakowa?? Czy ka?dy robi np. si?owego boha, albo tylko jakie? wskrzeszanie? Ka?dym zamkiem gra si? tak samo? (bo takie odnosi?em wra?enie).

Kto? z wyjadaczy H5 powie w ogóle jakie? dobre s?owo na temat H6?

Bo kolega Fleszu nie wydawa? mi si? przekonywuj?cy :)

Qlczas 

Wysłany: 2013-07-30, 17:58   

Double post...

Ludzie... przyznam si?, wci?gne?o mnie :]
Widz? pozytywy M&M: Heroes VI i... podobaj? mi si? zmiany.

Bugów prawie ju? nie ma, zawiesza si? te? rzadko... ?y? nie umiera?!
Czy kto? ze starych wyjadaczy grywa czasem?
jakby co to szuka? mnie... nick: Codename-49
ch?tnie zagram duela

Odpowiedz do tematu