Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: albolabris
2010-01-13, 14:09
Regulamin turnieju
Autor Wiadomość
Fleszu 

ubi.com: Dr_Watson

Wysłany: 2009-01-04, 17:48   

Ty bys wybra? tak? ras? a inny gracz by?mo?e inn?. moim zdaniem nieuczciwe jest losowanie. Totalna paranoja. Trafisz ras? któr? nie lubisz gra? i co?

Mohikanin

ubi.com: Mohikanin

Wysłany: 2009-01-04, 17:50   

Nie lubi? po?owy ras - Nekropolii, Akademii, Inferna i Krasnoludów. Co nie znaczy, ?e Krasnoludami albo Nekropoli? nie by?bym w stanie zagra? przyzwoitej walki. Wiesz - chcesz wygra?, to naucz si? gra? wszystkimi zamkami. A je?li nie umiesz, to znaczy, ?e nie jeste? najlepszy i nie zdziw si? jak przegrasz.

Fleszu 

Wysłany: 2009-01-04, 18:00   

Widzisz - na Ubi.com jedn? z regu? jest wybór zamku i bohatera. Dla mnie jest rzecz? normaln?, ?e ludzie spacjalizuj? si? w okre?lonych zamkach bo to powoduje lepszy poziom gry. Nie rozumiem czemu zabiera? gracz? mo?liwo?c wyboru zamku.

Dagon 

ubi.com: D4gon

Wysłany: 2009-01-04, 18:23   

Bo jak ty wybierzesz zamek to twój przeciwnik wybierze "kontr-zamek" i masz po grze. Zak?adaj?c oczywi?cie ?e obaj chcecie wygra? a nie tylko potrenowa?.

Fleszu 

Wysłany: 2009-01-04, 18:57   

Kontr-zamek??? No nie rozwalile? mnie:) Skoro wybieram konkretny zamek to potrafi? nim gra? na tyle dobrze ?e jestem nim w stanie zagra? przeciwko ka?demu zamkowi. A z drugiej strony wtedy ty jako drugi wybierasz kontr-bohatera;)

Dagon 

ubi.com: D4gon

Wysłany: 2009-01-04, 19:25   

Powiem tak:
95% ludzi (wliczaj?c w to mnie) którzy graj? w t? gr? ?adnych par? lat uznaje, ?e uczciwsze jest losowanie. Chcesz si? k?óci? z nimi wszystkimi i ustalonymi zasadami - twoja sprawa.

Fleszu 

Wysłany: 2009-01-04, 19:31   

Czytam to forum i nie widze jakos zeby 95 % bylo za taka opcja. Poza tym na ubi ci najlepsi raczej wybieraja niz losuja. To umozliwia lepsze przygotowanie sie do gry dana rasa.

Jaro[PG] 

ubi.com: jaroman1980

Wysłany: 2009-01-05, 09:56   

Witam kolegów. Mimo ?e nie jestem dobrym graczem to nale?? do tych 95% graczy. Gram w herosów ju? dosy? d?ugo ale jako? na ubi mnie nie ci?gnie. I powiem tak ?e ja swoj? gra?em random zamkami zacz??em jeszcze w h3, a tam swojego czasu w lidze wytworzy? si? schemat grania jednym zamkiem (elfem) i je?li kole? by? dobrym graczem to raczej z góry by?o si? skazanym na pora?ke no chyba ?e jaki? cud si? zdarzy?. Mimo ?e zamki tutaj nie s? zbalansowane nale?ycie to niektórzy próbowali ogranicza? t? gr? np. do grania bez jakiego? zamku albo grania tylko 1 zamkiem ale to si? szbyko po pierwsze nudzi zarówno temu 1 graczowi jak i jego przeciwnikom. Poza tym w turniejach cz?sto bywa tak (przecie? nie koniecznie Ci sami go organizuj?) ?e bedzie zasada losowej gry zamkami b?d? za zgod? przeciwnika wybór zamków i wtedy taki jednostajny gracz b?dzie t?em a nie wyró?niaj?cym si? graczem. Dlatego random sprawia ?e stajesz sie uniwersalny a jak by?e? dobry taktycznie to i inn? ras? (dobr?) b?dziesz dalej wygrywa?. Pozdrawiam

Fleszu 

Wysłany: 2009-01-05, 17:02   

Co do zamku elfów w H3 to si? z Tob? zgodz?. Pó?niej pojawi? si? te? bastion i bohater Wystan - wi?c sta?o si? to dla mnie nudne i dlatego zacz??em gra? w H5. Widz?, ?e H5 s? znacznie lepiej zbalansowane. Jestem za wyborem zamku i herosa dlatego bo to umo?liwia lepsze opracowanie danej rasy a tym samym zwi?ksza poziom gry i równie? ligii. Nie s?dz?, ?eby gracze wybierali tylko jeden zamek - wida? to po ubi.com. S? tacy co preferuj? jeden, dwa zamki, s? tacy co graj? wszystkimi ...ale jedno jest pewne wszystkie istniej?ce zamki s? uzywane na ubi - wi?c w lidze te? tak by by?o.

Fleszu 

Wysłany: 2009-01-08, 15:35   Re: Regulamin turnieju

slammer napisał/a:

6. Je?eli gracze nie mog? doj?? do porozumienia przy wyborze miast i bohaterów - obowi?zuj? ich ustawienia losowe. Przy czym obowi?zuje zasada: ?e je?li nie gracz A nie zgadza si? na bohatera gracza B - to gracze ustawiaj? bohaterów losowo. Je?li dodatkowo np. gracz A nie wyra?a zgody na miasto gracza B - wtedy tak?e miasta nale?y ustawi? losowo.

?miechu warte:) gracz A si? nie zgadza. To mo?e si? na nic nie zgodzi?. To moja sparawa kogo i jakich zamek wybieram a nie drugiego gracza. Hhheheee NIE MA JAK PISANIE REGULAMINU POD SIEBIE!!!:)

A mo?e poprostu b?dziemy losowa? kto wygra???:) Po co gra?:) Zdajmy si? na los:)

Mohikanin

ubi.com: Mohikanin

Wysłany: 2009-01-08, 16:05   

Wszyscy gracze, którzy przyst?pili do turnieju zaakceptowali zasady uznaj?c je za najlepsze. Tylko Ty masz jakie? w?tpliwo?ci. By? jeden turniej z wyborem zamków i herosów, na poziomie trudnym i by? bardzo krytykowany (chodzi mi o turniej Klucz do zwyci?stwa). Nie chcesz gra? - nie musisz.

slammer 

ubi.com: GR-slammer

Wysłany: 2009-01-08, 20:02   

Fleszu

Go?ciu widz? ?e masz konkret problem szybko mo?emy to rozwi?za? !
Co do tego pisania pod siebie to chyba nie zrozumia?e? co przeczyta?e? !
Ogólnie powiem tak masz szcz??cie ze to nie forum GR !
Dobra rada - sko?cz

Fleszu 

Wysłany: 2009-01-09, 14:56   

Nie zapisa?em si? na forum GR tylko na to - je?li zauwa?y?e?. Co do rozumienia tekstu to nie mam z tym problemów. Ale jak widz? lepiej jest napisa? "sko?cz" i ?e szkota ?e nie jest to forum GR jak brakuje argumentów. Tak jest naj?atwiej?

Co do twojego posta Mohikanin to masz racj?, ?e go zaakceptowali...ale po pierwsze to nie znaczy, ?e nie woleliby wybieranych zamków, a po drugie by? mo?e wtedy zapisa?oby si? wi?cej osób. Mo?e po prostu zrobi? ankiet? w?ród graczy kto jest za a kto nie? Administratorzy tego forum na pewno maj? stosowne narz?dzia. Tylko klika? i g?osowa?.
Zrobi? dwie opcje "zamki wybierane" i "zamki losowe". To proste. Z tego co czyta?em to forum to cz??? osób jest za wyborem zamku. Tylko pewna grupa blokuje ten pomys? vide Slammer. Ankieta rozwi?za?aby spraw?.

Zehir15
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-09, 15:09   

Wybieranie zamków ma to do siebie, ?e gra staje si? zbyt monotonna poniewa? wystarczy obra? sobie jedn? idealn? strategi? i grasz ca?y czas tak samo. Za? przy losowych sprawdza si? Twoj? umiej?tno?? radzenia w beznadziejnej sytuacji. Dlatego moim zdaniem losowe zamki s? najlepszym rozwi?zaniem i jest to najbardziej fair wobec wszystkich gdy? s? równe szanse na zdobycie jakie? rasy lub bohatera dla wszystkich i to od Ciebie zale?e? b?dzie czy wygrasz. Cho? nie powiem, ?e ma?o jest czynników niepewnych gdy? artefakty, umiej?tno?ci, zamki, bohaterowie itd. to du?o :)

albolabris 

ubi.com: albolabris

Wysłany: 2009-01-09, 16:43   

Cytat:

Poza tym na ubi ci najlepsi raczej wybieraja niz losuja. To umozliwia lepsze przygotowanie sie do gry dana rasa.

Bardzo ciekawe, twórcze, kreatywne i co tam tylko jeszcze... Szkoda tylko, ?e równie? w 100% totalna bzdura.
Wybieraj? zamki bo s? tak s?abi, ?e nie potrafi? zagra? czym? innym. Inna sprawa, ?e dobieraj? zamki oraz bohaterów pod obczaskane mapki. Obcykana mapka + obcykany zamek oraz bohater = zwyk?y leszcz. Pe?no na ubi w?a?nie takich "kozaków".
Co jest Fleszu, nie umiemy gra? ka?d? ras?? Inny zamek to ju? si? nie ma pomys?u i strategii?
Dobry gracz zagra wszystkim, ka?dym bohaterem z dowoln? kombinacj? artefaktów oraz czarów. Je?li tylko ruszy mózgiem to znajdzie jaki? sposób i pomys? na gr?.
Ty wida? z ruszaniem mózgiem masz ma?y k?opot...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi