Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: albolabris
2009-09-13, 00:56
Zako?czenie Turnieju
Autor Wiadomość
albolabris 

ubi.com: albolabris

Wysłany: 2009-09-03, 13:43   Zako?czenie Turnieju

Po d?ugich pi?ciu miesi?cach turniej Duel Masters dobieg? ko?ca!

Pe?n? list? wyników przedstawia poni?sza tabela

Chcia?em serdecznie podzi?kowac i pogratulowac wszystkim uczestnikom turnieju za wytrwa?o?c, cierpliwo?c, wol? walki i uzyskane wyniki. Wiem, ?e nie oby?o si? bez problemów ale komentarze pozostawiam Wam drodzy uczestnicy. Ja jako organizator jestem zadowolny z ilo?ci stoczonych potyczek. Nieco mniej z ilo?ci osób, które zrezygnowa?y z turnieju lub nie wykazywa?y aktywno?ci. Najwa?niejszy jednak wniosek, który wyci?gna?em z tego turnieju to taki, ?e okres wakacyjny nie nadaje si? na organizowanie turnieju. Ewentualnie w jakim? w?skim i zaufanym gronie.

metatron1983 

ubi.com: metatron1983

Wysłany: 2009-09-03, 16:16   

Dzi?kuje wszystkim za rozegrane gry, a w szczególno?ci tym najbardziej wytrwa?ym. Specjalne podzi?kowania dla albolabrisa, który mimo ?yciowych problemów potrafi? doprowadzi? turniej do ko?ca i jeszcze go wygra?:). Po tych kilku turniejach rysuje si? spora grupa graczy HMM5 mocno zaanga?owana w turnieje, lig? i forum. Kto? na forum tutaj wspomina? o turniejach mi?dzypa?stwowych. Co o tym s?dzicie? Pozdrawiam.

Michi69 

ubi.com: Michi_69

Wysłany: 2009-09-03, 19:37   

Gratulacje dla Albolabrisa, wynik fantastyczny. Chyba nikt nie spodziewa? si? innego zwyci?zcy. :)
Dobra organizacja, szkoda, ?e niektórzy swoim niepowa?nym podej?ciem pozostawili troch? niesmaku. Czekamy na nast?pne turnieje. :)

latka1977 

ubi.com: latka1977

Wysłany: 2009-09-03, 22:59   

Gratulacje dla Albolabrisa, i pozosta?ych graczy jako nowicjusz w lidzie i w tym turniej mam nazdieje ?e bedzie ich wiecej jak wspomnia? Michi69 trzeba by bylo co? zrobic z graczami którzy maja niepowazne podej?cie do ligi i do nas jako graj?cy tym bardziej ?e nikt ich nie zmusza? ani do udzia?u w turnieju ani w lidze.

nyahbinghi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-04, 13:11   

Gratuluj? wszystkim i sobie zaszczytnego 15stego miejsca :D

tomith 

ubi.com: tomith_heroes

Wysłany: 2009-09-04, 21:46   

Fajnie, ?e si? uda?o. Szkoda, ?e tak d?ugo to trwa?o, ale nast?pnym razem na 100% b?dzie lepiej :).

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi