Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Mohikanin
2010-02-08, 00:02
Podsumowanie, wyniki turnieju
Autor Wiadomość
Mohikanin

ubi.com: Mohikanin

Wysłany: 2010-02-03, 01:02   Podsumowanie, wyniki turnieju

Turniej zosta? zako?czony - nie bez problemów, po do?? d?ugim czasie oczekiwania na wyniki ostatnich dwóch meczy, ale jednak. Pierwsze miejsce zaj?? albolabris! :-) . Drugie miejsce zaj?? Demon [HoS] a trzecie Jaro [PG]. Tu? poza podium uplasowa? si? Banshee.

Na wst?pie chcia?em podzi?kowa? wszystkim uczestnikom, którzy sumiennie rozgrywali swoje gry. My?l?, ?e nie tylko w tym turnieju, tak?e w Arenie, sprawdzi? si? system ma?ych grup i b?dzie on stosowany tak?e w przysz?o?ci. Wszystko przebiega?o w miar? szybko i sprawnie, niestety, na?o?enie si? kilku turniejów, fina?ów i ?wi?t w ko?cówce roku spowodowa?o taki a nie inny obrót sytuacji. Niektórzy gracze mieli do rozegrania sporo gier i to przewa?nie fina?ów b?d? pó?fina?ów. Na pewno oczekiwanie na zako?czenie os?abi?o nieco zapa? wszystkich, ale trzeba by? wyrozumia?ym, bo okoliczno?ci by?y mocno niesprzyjaj?ce.

No to chyba tyle ode mnie, jeszcze raz gratulacje dla ca?ej pierwszej czwórki. Sytuacji z nat?okiem turniejów postaramy si? unikn?? w przysz?o?ci. Dosz?y mnie g?osy o tym, ?e mo?na przetestowa? inne szablony - je?li b?dzie taka ch??, to nie widz? przeszkód, ?eby w okolicach ko?ca wakacji (wrzesie?, pa?dziernik) zorganizowa? reedycj? na dajmy na to innym szablonie, z innymi ustawieniami czy na wi?kszej mapie. Oczywi?cie decyzja ostateczna nale?y do administratora, ale Albo my?l?, ?e równie? ch?tnie pogra i powalczy o obron? tytu?u :mrgreen:

albolabris 

ubi.com: albolabris

Wysłany: 2010-02-03, 01:12   

Dzi?ki za wyrozumia?o?c oraz poprowadzenie i wspó?prac? przy Turnieju :-)
Reedycja jak najbardziej :!:

demon 

ubi.com: demon_HoS

Wysłany: 2010-02-03, 01:53   

Gratulacje dla zwyci?zcy:P i dla wszystkich uczestników za mi?? zabaw?, no i Mohikaninowi za poprowadzenie turnieju. Pod koniec troch? zwolni?( to chyba g?ównie przeze mnie,sorki).

Jeszcze raz wszystkim dzi?kuj?, Pozdro! :evil:

Bania_87 

Wysłany: 2010-02-03, 02:33   

Gratulacje przede wszystkim dla zwyci?zcy, medalistów i prowadz?cego turniej :-)

Nie mia?em okazji zagra? w tym turnieju wi?c na pewno b?d? ch?tny na reedycj?.

Banshee 

ubi.com: Banshee_PL

Wysłany: 2010-02-03, 10:37   

Dzieki Mohikanin za organizacje i pilnowanie porzadku :-D

Demon - ogarnij sie :-P

Alborabris gratulacje sukcesu :mrgreen:

metatron1983 

ubi.com: metatron1983

Wysłany: 2010-02-03, 16:17   

Gratulacje zwyci?scy i organizatorowi.

Kto by pomy?la?, gracz arenowy zwyci?zc? RMG. Jak Alborabris b?dzie mówi?, ?e nie ma szans to prosz? mu pod ?adnym pozorem nie wierzy?:). Czarny ko? bez dwóch zda?.

latka1977 

ubi.com: latka1977

Wysłany: 2010-02-06, 22:51   

albo gratulacje sukcesu przyznam szczerze ?e troche nieoczekiwany, nie umniejsza to twojej wygranej

mohikanin wg mnie najsprwaniej przeprowadzony turniej w fazie grupowej gratki dla ciebie mysl? ze w tym sezonie wszystkie tak beda przeprowadzane

banshee dales ciala a ja liczylem ?e to wygrasz, chyba cie rozproszy?a wspólnie nam znajoma sprawa gratki w ko?cu dorobisz sie tego co ja, a moze i lepiej

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi