Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: albolabris
2010-10-18, 20:36
Angel Utopia
Autor Wiadomość
Maniek 

Wysłany: 2010-05-04, 17:04   Angel Utopia

Troch? g?upio mi tu pisa?, narobilem zamieszania, wrogów (pewnie tym postem pogorsze swoja sytuacje). Heroes to straszny na?óg, mówi? wam :(. Wsz?dzie tego posta rozsy?a?em to pomyslalem, ?e tutaj te? napisz?. Otó? zrobi?em mapk?. Mapka nie jest jeszcze skonczona - zosta? tylko design, usuwanie b??dów (je?eli takie s?) + ewentualne poprawki, które zaproponujecie. My?l?, ?e na dniach powinienem zrobi? ostateczn? wersj?.

Graczy: 2
Rozmiar: Medium (136x136)
Podziemie: Tak
Multiplayer: Tak
Preferowany poziom: Heroiczny
Inne:
- Dodano 6 nowych neutralnych potworków, którymi i z którymi mo?ecie walczy?. (CLICK)
- Neutralne potworki wyst?puj? w stackach, max po 4.

DOWNLOAD: http://www.speedyshare.co...Utopia_0.75.h5m

Je?eli kto? chce co? zmieni? w mapc? to prosz? o uzasadnienie, dlaczego?

Pozdrawiam.

Mantykor 

ubi.com: Dav7id

Wysłany: 2010-05-04, 21:52   

To znaczy, ?e witamy z powrotem?

Mapa zapowiada si? ciekawie. Póki co wykry?em, ?e w menu wyboru pojawia mi si? dwukrotnie. W samej rozgrywce nie zauwa?y?em jednak na nic do poprawienia, musz? przej?? kawa?ek, bo dzi? nie mia?em za bardzo czasu.

albolabris 

ubi.com: albolabris

Wysłany: 2010-05-05, 01:29   

Maniek jak Ci si? nudzi to doko?cz Sojusz... Choc jedn? rzecz zrób od pocz?tku do ko?ca jak nale?y... Bo strz?py to na niewiele si? zdadz? a poprawianie po kim? jest gorsze ni? robienie samemu od nowa....

Maniek 

Wysłany: 2010-05-05, 09:56   

Nie witamy spowrotem. Dla mnie h5 to jest na?óg a z na?ogami trzeba walczy?. W h5 juz wogole nie gram, jedynie raz z Bani? zagra?em a tak to czasem z Zenithalem pykam.

Albo: Problem w tym, ?e na Sojusz wogole nie mam pomys?u. Z moj? mapk? szybko posz?o (ok. 3 dni) bo mia?em idee, w wyobra?ni widzialem ca?? moj? mapk?. Z tego co pamietam to chyba wystarczy doda? otoczenie i potworki a reszte skopiowa? (reszte czyli dla 2 pozosta?ych graczy).

Mantykor 

ubi.com: Dav7id

Wysłany: 2010-05-05, 13:53   

Mo?e przed "odej?ciem" przeka?esz nam troch? swojej wiedzy? ;-) Ch?tnie na przyk?ad dowiedzia?bym si?, jak tworzy? dowolnych bohaterów w edytorze do trybu duel. Mam pomys? na kilku, a ci, których stworzy?e? nie podobaj? mi si?. Mogliby?my kontynuowa? ten projekt, by wyrobi? si? przed Duel Masters 2, bo szkoda go porzuca? jak mamy takie mo?liwo?ci.

EDIT: Co? mi chatka maga nie dzia?a (gracz czerwony). Próbowa?em wej?? kilka razy i nic. Chyba zapomnia?e? o oczach maga?

EDIT 2: Wej?cia do tych najbli?szych miastu podziemi strzeg?o 2x Apocalipse Angel. Pokona?em je z ognist? pu?apk? bez problemu na samym pocz?tku gry. Rozumiem, ?e ta ilo?? by?a w pewnym stopniu losowa. Ale posiadanie od pocz?tku wszystkich kopal? rzadkich zasobów to chyba za du?o troch?.

Odpowiedz do tematu