Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: albolabris
2010-09-19, 10:01
Podsumowanie Turnieju
Autor Wiadomość
Michi69 

ubi.com: Michi_69

Wysłany: 2010-09-03, 15:07   Podsumowanie Turnieju

Po równo pó?rocznych zmaganiach dobrn?li?my do zako?czenia turnieju Gigantów!
20 zawodników rozegra?o mi?dzy sob? 60 ciekawych potyczek, w dwóch fazach grupowych oraz pucharowej.

Najwi?kszymi Gigantami okazali si?:

Serdecznie gratulujemy!

Zgodnie z Regulaminem, w zale?no?ci od osi?gni?tej fazy rozgrywek, do konta ka?dego gracza w lidze zostanie dopisana nast?puj?ca liczba punktów:

W ramach podsumowania chcia?bym zaprezentowa? kilka statystyk zbiorczych dotycz?cych ca?ego turnieju.

Pierwsza z nich obrazuje skuteczno?? graczy, mierzona poprzez stosunek ich wygranych oraz przegranych gier.

Kolejna grafika prezentuje cz?stotliwo??, z jak? zosta?y wybierane rasy. Jak wida?, najpopularniejsze okaza?y si? twierdza, przysta? oraz inferno i loch.

A jak si? ma grywalno?? ras do ich skuteczno?ci? Nast?pne dwie grafiki odpowiadaj? na to pytanie.

Dzi?kuj? serdecznie wszystkim za udzia? w turnieju i jeszcze raz gratuluj? zwyci?zcom. Natomiast wielki szacunek i podzi?kowania za trud i wysi?ek w?o?ony podczas ca?ego turnieju dla Unknowna , który sukcesywnie i regularnie zbiera? statystyki, bym ja na koniec móg? jedynie przedstawi? je dla Was w mi?ej dla oka oprawie graficznej.

Banshee 

ubi.com: Banshee_PL

Wysłany: 2010-09-03, 22:44   

No szacun....Piekne podsumowanie :-)

Mohikanin

ubi.com: Mohikanin

Wysłany: 2010-09-04, 08:35   

Podsumowanie ?wietne - Michi kawa? dobrej roboty ;-) Unknown pewnie te? zrobi? swoje.

albolabris 

ubi.com: albolabris

Wysłany: 2010-09-04, 10:24   

Podsumowanko przednie Michi & Unknown :-) Widac, która rasa jest dla pro ;-)

Punkty do rankingu zosta?y ju? dodane wszystkim oprócz Amemeta, który jednak nie za?o?y? sobie konta.

Nie wiem jak reszta ale po tym turnieju zdecydowanie stwierdzam, ?e RMG jest conajmniej kilkakrotnie ciekawsze ni? jakie? Fixy. Mo?e gdyby nie by?o to na jednej mapie to jeszcze ale tak powiedzmy od 4 lub 5 gry to ju? mnie nieco nudzi?y te partie. W?a?ciwie to grasz z gry na gr? tak samo a ró?nica polega tylko na mniej lub bardziej fartownych neutralach i artach w sklepie oraz skarbcach. Sama mapa ma kilka wad, które dyskryminuj? pewne rasy natomiast mocno faworyzuj? inne... Czas gry zdecydowanie za d?ugi. Chyba tylko Fix S da rad? jako? rozs?dnie rozegrac bo póki co to i Giants M i Mastermind M ci?gn? si? w niesko?czono?c. Nie tak dawno ze slammerem zagrali?my Art of War S i by?o nieco lepiej choc mapa jest ma?o ciekawa i schematyczna jak wszystkie inne Fixy z ToHu - dowal si? na maksa w swojej strefie, potem przejd? jedyn? mo?liw? drog? kozackiego stra?nika jak ju? masz na tyle si? i stocz FB z przeciwnikiem ( najcz??ciej ustawian? w konkretnym miejscu o konkretnym czasie ). Brakuje mi na tych mapach ró?norodno?ci. Heritage of Deleb przynajmniej ma mo?liwo?c do?c szybkiego teleportu do strefy wroga i stworzenia zagro?enia dla kopalni, miasta itp. Zmusza do ostro?no?ci i rozs?dnej eksploracji oraz przemy?lanej rozbudowy zamku w razie szybkiego wjazdu. Tego brakuje na tych wcze?niej wymienionych mapach. Ale pewnie dlatego tak ma?o gra si? Fixów...

Gratki raz jeszcze dla ca?ego podium :-) Dzi?ki Michi za solidne poprowadzenie ca?ego turnieju i odci??enie mnie w trudnym okresie.

Bania_87 

Wysłany: 2010-09-08, 00:30   

Super podsumowanie Panowie, mam nadziej?, ?e wprowadzili?cie tym samym nowy standard.
Dzi?kuj? wszystkim za gr?. Nie spodziewa?em si?, ?e turniej mapowy mi si? spodoba, mi?e zaskoczenie.
W niektórych grach mia?em sporo szcz??cia, w innych troch? pecha, ciesz? si?, ?e uda?o si? wdrapa? na podium.

metatron1983 

ubi.com: metatron1983

Wysłany: 2010-09-08, 07:29   

Du?e podzi?kowania dla Michiego i Unknowna. Bardzo dobre zarz?dzanie turniejem, a podsumowanie nietypowe, ale bardzo ciekawe.
Ostatnio zmieniony przez albolabris 2010-09-08, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi