Poprzedni temat «» Następny temat
Akademia vs. Nekro (Ihora vs. Zoltan)
Autor Wiadomość
Qlczas 

ubi.com: Qlczas

Wysłany: 2011-04-24, 12:39   Akademia vs. Nekro (Ihora vs. Zoltan)

Ciekawa wg. mnie gra.
Bohowie na 15 lvl. po 5ciu tygodniach gry.
Jednak akademia pomimo przewagi w lvl. 6-7 to by?a troch? w tyle.
Masowa Wytrzymka. + witalnosc i exp. obrona u zoltana by?a masakryczna.
Dobrze ?e ihora zna?a sporo fajnych czarów wi?c pomimo blokowania w ksi?dze fuksem uda?o si? pod koniec prze?y?.

Ogólnie pierwsza FB gdzie rzucilem si? z motyk? na s?o?ce. Jednak w zamku zosta?o troch? woja do wykupienia, wi?c boha odkupi?em i czeka?em na Cepka który wparowa? kilka dni pó?niej - pod sam koniec, nie wiem czy rzucenie wskrzeszenia nie da?o by Cepkowi wygranej. Zosta?o mi 5 golemów - chocia? te? troch? pod koniec ma?ci?em i ogólnie walka by?a bardzo wyrównana - z mojego punktu widzenia.

EDIT:
niestety powtórki z bitwy w polu brak, ale wtedy to rze?nia by?a,
drugi rep to jak Cepek wzi?? co mia? w zamku i chcia? mnie dobi?, ale bez nowego boha, a u mnie z wykupionymi pozosta?ymi kolosami i rakshasami posz?o bez problemu.

vs cepek 2.sav
proba "dobicia"
Pobierz Plik ściągnięto 476 raz(y) 318,36 KB

vs cepek.sav
fb w zamku
Pobierz Plik ściągnięto 540 raz(y) 341,88 KB

albolabris 

ubi.com: albolabris

Wysłany: 2011-04-24, 14:08   

Jasne, ?e wskrzeszenie da?oby wygran?. Zoltan mia? jeszcze 26 mana a Ihora ju? sp?ukana wi?c zupe?nie nie czaje czemu nie zosta? wskrzeszony zombi lub duch. Amatorka deko...

Qlczas 

ubi.com: Qlczas

Wysłany: 2011-04-24, 23:11   

wiadomo - ze w tym uk?adzie amatorka, bardziej wrzuci?em repy w celu pokazania zagra? typu zawalenie kryszta?ami + potem deszcz meteorytów, oraz ogólnie moja próba zrobienia takiego boha co by mia? jak? kolwiek szanse przeciw zoltanowi - czyli jak najwi?cej czarów.

Kolejna rzecz, mia?em Skilla Odwrocenie Uwagi, jednak jako? bardzo nie zauwa?a?em, ?eby przewag? mi dawa? ;/

albolabris 

ubi.com: albolabris

Wysłany: 2011-04-25, 17:54   

Kryszta?y itd s? w porz?dku. Chodzi o brak wskrzeszania pomimo posiadania many i wcze?niejszego u?ycia ju? tego zaklecia. Wtopa na w?asne ?yczenie lub przez gapiostwo.

Odno?nie odwrócenia uwagi. Niezmodowane (jak to jest na arenie) daje kare 0.15 wi?c przy masówce boh ma 0.35 a na pojedynczych zakl?ciach z eksperckim talentem 0.15 zamiast 0.3.
Umiejak ta jednak nie ma wp?ywu na ini boha je?li ten nie czaruje. Zoltan ma sporo kolejek w których bije z r?ki a wtedy odwrócenie nie ma nic do rzeczy. To samo tyczy si? wszystkich innych rasowych umiejek, które poch?aniaj? pó? lub 1/4 tury. Licz? si? tylko zakl?cia.
Ihora czarowa?a jednak znacznie cz??ciej ni? Zoltan.

Odpowiedz do tematu